Середа, 20.06.2018, 00:41
Вітаю Вас Гість

Сауни і бані Дрогобича

Головна | Реєстрація | Вхід | RSS

Сауна під ключ.  Процес підготовки до будівництва сауни або лазні .     

При будівництві сауни або лазні ми використовуємо пиломатеріали з листяних порід деревини – такі як вагонка і лежаки з липи, вільхи або екзотичну породу для полиць -  абаши (абачи, абаш, африканський дуб). Ми використовуємо найновіший і перевірений профіль євровагонки .  Довжина крила в такої вагонки мінімум 8мм. При перепадах температури і вологості ні одна не деформується і не розходиться як це часто буває з другими профілями. 

Але перш ніж будувати сауну є низка важливих запитань які ми з Вами повинні вирішити.  Перші кроки які ми проводимо перед початком будівництва сауни виробляються в наступному порядку:

* визначення нагрівача в сауні – дров'яна піч або електропіч для саун

* розрахунок потужності печі для сауни 

* визначення місце розташування дверей для сауни

* визначення місце розташування кам'янки і пульта управління для саун

* вибір оптимального пристрою паро - і гідро - ізоляції в сауні 

* планерування вентиляції в сауні 

* розрахунок теплоізоляції стіни і стелі в сауні

* розрахунок висоти стелі і внутрішніх розмірів сауни

* розрахунок кількості вагонки, бруса для полиць (лежаків) і інших пиломатеріалів для будівництва сауни

* проектування і розробка конструкції полків, трапів і обгороджування в сауні

* проектування  і внутрішня обробка сауни

* проектування і розробка освітлення в сауні 

* розрахунок димарів і димарів в сауні або лазні 

* проектування і розробка зовнішньої обробки якщо буде треба.


Вибір котла в сауні.

  Котел – це центр сауни, її «душа». Щоб відпочинок в сауні вийшов незабутнім і повноцінним, вам буде потрібно хорошу піч для сауни. Котел повинен  нагрівати Вашу сауну до певної температури і підтримувати температурний режим протягом всього процесу парення.    

Є безліч типів печей для саун – печі для суспільних саун, здатні обігріти великі за площею сауни, але також є печі для саун невеликих розмірів – так звані печі для родинних саун, маленькі і компактні, ідеальні для домашніх саун і лазень. Потужні печі для саун застосовуються в готелях, фітнес-центрах, клубах і інших місцях, де потрібно обігріти великий простір. Вам потрібно буде підібрати таку піч, яка личила б для вашої сауни.   Щоб підібрати оптимальну піч  для лазні або сауни, потрібно, перш за все, виходити з об'ємів вашої сауни. Чим більше об'єм опалювального приміщення, тим більшою потужністю повинна володіти піч. В середньому на кожен кубічний метр об'єму сауни потрібний 0,8-1 кВт потужності кам'янки .   

  Окрім розмірів приміщення, є ще чинники, що впливають на вибір печі в сауні: чи утеплена ваша сауна, чи є в сауні кам'яні або скляні поверхні, об'єм води, який належить нагрівати. Пам'ятаєте, що стіни і особливо стелі  сауни вимагають ретельного термоізоляційного покриття. Якщо в сауні є вікна або такі поверхні, як наприклад цегельні або бетонні стіни, слід враховувати, що один квадратний метр стіни з каменя, скла або подібних неізольованих матеріалів збільшує необхідну потужність печі, неначебто об'єм приміщення сауни збільшився на 1,2 м3 ). 

 За наявності великого числа кам'яних поверхонь, а також вікон, скляних дверей, нагріваючи сауни відбувається значно повільніше, отже, від печі знадобиться додаткова потужність.

 Також велике значення має проектування вентиляції сауни. Правильно підібрана вентиляційна система забезпечує в приміщенні сауни чисте і приємне для дихання повітря. Від правильного вибору і установки печі залежить міра нагріву парилки, економічність сауни і стан її пароповітряного середовища.

 

Типові проекти.

Стандартні і оптимальний проект лазні. Піч розміщена так щоб не заважати проходу. Розміри полиць оптимальні для того, щоб лежати і не відчувати дискомфорт.  Дверний отвір 700*1900.  Запам'ятаєте це стандартний розмір дверей для сауни!


 


  

Меню сайту

Пошук

Наше опитування

В якій сауні вам сподобалось найбільше?
Всього відповідей: 910

Друзі сайту
Форма входу
Статистика
Copyright sauna-drog © 2018
Сайт управляється системою uCoz
каталог сайтів Український рейтинг TOP.TOPUA.NET